אודות

שלום לכולם, כאן רומן מייסד האתר. בית ספר “החרוץ” הוקם על ידי בשנת 2013 ופעל במסגרות שונות החל מהוראה פרטנית ועד לרשת של מרכזי למידה. כיום אנו פועלים במסגרת ההוראה המקוונת. מטרת בית הספר היא לשנות את שיטות ההוראה המסורתיות שנחשבות למיושנות, ולהתאים את דרכי ההוראה לעולם המודרני.

מאז שהתחלתי את התואר הראשון אי שם בשנת 2007 ועד היום, אני חיי את האקדמיה . בכל פעם שאני נכנס לכיתה בשביל לתרגל או להרצות אני מתרגש לראות אתכם משקיעים וממקדים את כל האנרגיה שלכם על מנת להצליח בסופו של דבר במבחן. אתם פשוט אלופים ואין לכם מושג כמה כוח נפשי יש לכם. אני מתכוון גם לאלו שמגיעים לכיתה כי המצפון לא מאפשר להם להבריז :-), הרי בסוף כולם משקיעים. אגלה לכם סוד שאני בעצמי הייתי כזה עד שמהר מאוד הבנתי שחבל לבזבז את הזמן ואלמד לבד או עם חברים.

זה לא סוד שכולנו נאלצים להתמודד עם עומס עצום של הרצאות, תרגולים, הגשת מטלות, בחנים וכמובן תקופת מבחנים. עומס זה יוצר את הצורך ללמוד באופן ממוקד יותר למבחנים מבלי לבזבז זמן על תרגילים מיותרים והסברים לא מובנים שלא עוזרים לשפר את הציון. בדיוק בשביל המטרה הזו הוקם האתר. מטרת האתר היא ללמד אתכם באופן ממוקד למבחן תוך דגש על הסברים פשוטים ופרקטיים עם דוגמאות שיעזרו לכם לא רק להבין את החומר אלה להבין רק את מה שאתם צריכים. כל הקורסים באתר נבנו רק על סמך הסילבוס שלכם בכדי לגרום לכם ללמוד רק את מה שאתם צריכים. 

האתר שלנו מעניק לכם פלטפורמה מושלמת שבעזרת תוכלו ללמוד למבחן. האתר מרכז את כל החומר במקום אחד כך שאתם לא צריכים לבזבז זמן ואנרגיה על חיפושים ולימודים במקומות אחרים.

אוהבים אתכם ומאחלים לכם בהצלחה בלימודים – אתר החרוץ!